آیا می توانید یک اتاق 12 متر ی را تزئین کنید

آیا می توانید یک اتاق 12 متر ی را تزئین کنید تا راحت و جذاب باشد؟

آیا می توانید یک اتاق 12 متر ی را تزئین کنید=وبسایت رابو

طراحان حرفه ای می گویند چنین کاری واقعا امکان پذیر است البته کار کردن و دست یابی به این هدف می تواند بسیار پیچیده باشد، و به همین دلیل نیازمند سرمایه گذاری عظیم، از جمله سرمایه گذاری عاطفی و خلاقانه است با این حال، اگر تلاش کنید و صبور بمانید، می توانید به نتایج بی عیب و نقص برسید.

 

چیدمان اتاق 12 متری

 

همانطور که احتمالا درک می کنید، یک اتاق کوچک باید همه آیتم های ضروری که ساکنان برای زندگی راحت نیاز دارند را داشته باشد، اما لازم نیست در همان نقطه متوقف شود.

همه کسانی که مایل به بزرگ به نظر رسیدن اتاق 12 متری هستند باید هر کاری که ممکن است انجام دهند تا فضا بزرگتر به نظر برسد. همانطور که ما از زبان طراحان مدرن صحبت می کنیم، باید به صورت بصری فضای اتاق را با بهترین طراحی و چیدمان اتاق 12 متری گسترش دهید.

آیا می توانید یک اتاق 12 متر ی را تزئین کنید-وبسایت رابو

تکنیک های چیدمان اتاق 12 متری

اثاثیه و لوازم جانبی:

زمانی که مبلمان را برای اتاق 12 متری انتخاب می کنید، متوجه می شوید وسایل با ابعاد نسبتا کمی مشخص می شود. با این حال، لازم است که تنها به جزئیات مهم توجه کنید، که تا حد ممکن عملی هستند، در حالی که فضای حداقلی را اشغال می کنند، به طوری که فضای خالی را پر می کنند.

متخصصان مد و دکوراتورها بر این باورند که رنگ های آبی و سفید مناسب ترین رنگ برای اتاق های کوچک هستند. تجهیزات جانبی می تواند جذاب و چشمگیر باشد، اما آن ها باید به مقدار کم استفاده شوند تا دید کسانی که در اتاق هستند خسته نشود.

مبل باید متناسب با فضای داخلی 12 متری باشد و در مقابل یا متصل به دیوار قرار گیرد. با قرار دادن برخی از قفسه ها می توانید به اثر هوای خوش فضا دست یابید. برای اتاق کوچک، این بسیار مهم است.

مبلمان زیبا به اجتناب از اثر سنگینی اشیا کمک می کند. در یک اتاق کوچک، قفسه ها به نظر عالی می رسند، که آن را برای ذخیره و نمایش بسیاری از موارد کوچک مناسب می سازد. قفسه های باریک بر روی دیوارها و کنسول بر روی دیوار امکان استفاده منطقی از هر اینچ از این فضا ارزشمند را فراهم می کنند.

آیا می توانید یک اتاق 12 متر ی را تزئین کنید- وبسایت رابو

طراحی زیرکانه اتاق 12 متری

به صورت عینی، فضای اتاق 12 متری اجازه می دهد تا تکنیک های طراحی خاصی از قبیل:

ورودی اتاق باید خالی باشد که به ما اجازه می دهد فضای باز بیشتری را درک کنیم.

توصیه می شود که سقف در چنین اتاق سفید و دیوارها با رنگ های روشن رنگ آمیزی شوند (شما می توانید از رنگ های روشن استفاده کنید).

یک آینه که به دیوار متصل است باعث می شود که اتاق به صورت بصری روشن تر شود و به بزرگی فضا کمک کند.

راه حل موفق برای یک اتاق کوچک استفاده از یک کف پوش مانند لمینیت یا کفپوش چوبی است که به صورت مورب تنظیم شده.

آیا می توانید یک اتاق 12 متر ی را تزئین کنید-وبسایت رابو

آیتم های اضافی در چنین اتاقی را باید مورد استفاده قرار داد. تصویر زیبا در یک کادر، یک حالت ویژه ایجاد می کند، در حالی که بسیاری از عکس های کوچک روی دیوار احتمالا اضافی هستند.

توصیه نمی شود که از منسوجات با الگوهای بزرگ در یک اتاق کوچک استفاده کنید چون این امر تاکید بر اندازه نامناسب اتاق دارد. از پارچه های سبک برای پرده استفاده کند، زیرا این کار به تاکید بر چنین فضایی کمک خواهد کرد.

استراحت در یک اتاق کوچک به روشنایی بستگی دارد. چراغ های بزرگ اینجا پر زرق و برق هستند. در عوض، بهتر است از آن در محیط استفاده کنید. به جای یک لوستر بزرگ، می توانید از یک لامپ اتاق زیبا استفاده کنید.

به این ترتیب فضای اتاق را بچینید، تنها از رنگ های روشن برای دکوراسیون استفاده و لوازم شیک را انتخاب کنید – یک اتاق کوچک که مطابق با این قوانین طراحی شده است بدون شک بسیار راحت و جذاب خواهد بود.

منبع : نمناک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *