انتخاب بهترین رنگبندی سال ۱۴۰۰

انتخاب بهترین رنگبندی سال ۱۴۰۰ برای مبلمان منزل

دکوراسیون داخلی منزل شما تأثیرگذارتر به تصویر کشیده می شود اگر بر اساس رنگ بندی که هر سال در نظر گرفته می‌شود، این مهم دنبال شود.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام چوبکده ایرانیان، با توجه به اینکه مبلمان اصلی ترین آیتم در این دکوراسیون به شمار می آید باید بگویم توجه به آیتم رنگی این محصول امر بسیار مهمی است که باید به جد مورد بررسی قرار بگیرد. اگر شما هم در رده طرفدار مد و دکوراسیون های داخلی لوکس هستید.

تمایل دارید بر اساس رنگ بندی های سال ایده پردازی های خود را به تصویر بکشید. به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

ما سعی بر آن داریم تا بهترین رنگ بندی های سال ۱۴۰۰ را در راستای دیزاین داخلی منزل با مبل راحتی ، اسپرت، سلطنتی و کلاسیک و سایر نکاتی که در این راستا مورد نیاز است را با شما عزیزان در میان بگذاریم. پس ما را همراهی کنید تا با متددهای جدید برای یک دکوراسیون جدید هنرمندانه تر از هر زمان دیگری آشنا شوید.

خرید مبل با رنگ سال ۲۰۲۱ یا رنگ برگزیده ۱۴۰۰ کدام است؟

 برای اینکه بتوانید دکوراسیون داخلی منزل خود را متناسب با رنگ سال به تصویر بکشید باید با تم های رنگی که در سال ۱۴۰۰ شناخته شده است بیشتر آشنا شوید. رنگی که با شروع سال نو میلادی به عنوان رنگ ترند سال شناخته می شود همان رنگی است که در کشور ما نیز برای نوروز مد نظر قرار داده می شود.

در سال جدید برای دومین سال است که دو رنگ مد نظر قرار داده شده است. رنگ طوسی و زرد درخشان از رنگ های برگزیده ای است که برای سال جدید مد نظر قرار داده شده است.

زرد درخشان به معنی امید به روزهای روشن و رنگ طوسی به معنای ثبات و اطمینان است که دو حس را در بین مردم ترویج می دهد. ترکیب این دو رنگ با یک دیگر و استفاده از آن ها به تنهایی از پارامترهای است که برای چیدمان داخلی بسیار این روزها به آن توجه می شود.

انتخاب بهترین رنگبندی سال ۱۴۰۰ برای مبلمان منزل - وبسایت رابو

دکوراسیون منزل و رنگ سال ۱۴۰۰

برای اینکه تغییر دکوراسیون دهید نیازی نیست تمام آیتم های منزل خود را مجدداً خریداری کنید. همین که شما دو آیتم رنگی طوسی و زرد را برای ایده پردازی های خود مد نظر قرار بدهید کار شما سر و سامان خواهد گرفت. رنگ زرد یک رنگ گرم است و به عنوان یک رنگ قالب به راحتی تاثیرات خود را به رخ می کشد.

از همین رو شما با خرید یک اکسسوری با این تم رنگی می توانید تأثیر گذاری آن را شاهد باشید. یا اینکه یک کاغذ دیواری با این آیتم رنگی برای ستون ها مد نظر قرار دهید.

یا حتی استفاده کوسن های زرد رنگ سبب می شود شما نور درخشانی را در ایده پردازی های خود شاهد باشید. این تصویر سازی به صورت تک رنگ برای شما دنبال می شود؛ زیرا استفاده از رنگ طوسی که خود یک رنگ خنثی محسوب می شود برای پایه کار عموماً در نظر گرفته می شود.

انتخاب بهترین رنگبندی سال ۱۴۰۰ برای مبلمان منزل - وبسایت رابو

مبلمان راحتی بر اساس تنالیته رنگ سال

همان طور که در طی متن اشاره شد رنگ سال طوسی و زرد درخشان است که با ترکیب بسیاری از رنگ ها ایده پردازی های منحصر به فردی را برای شما به تصویر می کشد.

زرد و طوسی

 زرد و طوسی از آیتم های رنگی مهمی هستند که به سادگی در یک تضاد نا به هنجار جلوه بصری بی نظیری را فراهم می کنند. انتخاب رنگ زرد نور پردازی بهتری را در فضای منزل شما فراهم می کند؛ اما استفاده افراطی از آن هیچ جذابیتی نخواهد داشت و سبب بد جلوه دادن چیدمان شما می شود.

از همین رو توصیه می شود رنگ طوسی به عنوان رنگ زمینه در نظر گرفته شود و رنگ های حاشیه ای را با رنگ زرد مد نظر قرار داد. شما می توانید مبلمان خود را به رنگ طوسی تهیه کنید و کوسن های که به صورت راه راه با رنگ طوسی و زرد رنگ آمیزی شده است برای روی کاناپه مد نظر قرار دهید.

مشکی و زرد

 بر اساس اصول فنگ شویی رنگ زرد به دلیل درخششی که با خود به همراه دارد با هر آیتم رنگی قابل ترکیب شدن را دارد. پس نیازی نیست که خود را برای انتخاب رنگ دوم خیلی محدود کنید. رنگ طوسی شما می تواند بسیار روشن باشد یا بسیار تیره که به طوسی زغالی نزدیک شود.

استفاده از رنگ زرد سبب می شود نور لازم برای ایده پردازی شما به نمایش گذاشته شود. بازهم توصیه ما به شود استفاده محدود از رنگ زرد است و هر چقدر این تم رنگی روشن تر و درخشان تر باشد شما را به ایده پردازی سال نزدیک تر می کند.

سفید و طوسی و زرد

در برخی مواقع به جای دو ترکیب رنگی شما می توانید سه آیتم رنگی را با یکدیگر ترکیب کنید. این رنگ ها در کنار رنگ های سال می تواند کاملا سلیقه ای در نظر گرفته شود. برای ایده پردازی به شما استفاده از رنگ سفید را توصیه می کنیم.

انتخاب بهترین رنگبندی سال ۱۴۰۰ برای مبلمان منزل - وبسایت رابو

کلام آخر پیرامون انتخاب بهترین رنگبندی سال ۱۴۰۰

همان طور که در طی متن پیش رو مطالعه کردید رنگ سال زرد درخشان و طوسی است. دو رنگ متضاد با دو پیغام متفاوت که انرژی مثبت و نور امید را تداعی می کند. این مهم تنها به منظور بهره گرفتن شما از یک ایده پردازی مدرن در نظر گرفته شده و شما بر اساس سلیقه شخصی خود می توانید دست به ایده پردازی بزنید.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *