ایده های استفاده از پرده قرمز در دکوراسیون خانه

ایده های استفاده از پرده قرمز در دکوراسیون خانه

ایده های استفاده از پرده قرمز در دکوراسیون خانه

پرده قرمز در چیدمان خانه

استفاده از پرده قرمز در دکوراسیون خانه نیاز به دقت فراوان دارد. اگر شما بخواهید از پرده قرمز برای هال،آشپزخونه ، اتاق خواب یا پذیرایی استفاده کنید باید رنگ این پرده با سایر رنگ لوازم خانه تان همخوانی داشته باشد، در غیر این صورت نمای خانه بسیار زشت و زننده خواهد شد.

شما باید به یاد داشته باشید که استفاده از پرده حریر طرح دار قرمز دکور خانه از مد افتاده است و باید مدل و پارچه های خاص قرمز رنگ را انتخاب کنید تا همیشه دکوراسیون هتل و یا خانه تان تک و شیک باشد.ما برای شما مدل های مختلفی از پرده قرمز در دکوراسیون خانه انتخاب کرده ایم تا مدل های جدیدی به شما معرفی کنیم :

پرده قرمز متناسب با چه نوع دکوری است؟

قرمز جزو رنگ های های تند است و اگر می خواهید از پرده قرمز در دکور محل کار یا خانه تان استفاده کنید باید به نکات زیر دقت کنید:

*انتخاب رنگ مبلمان متناسب با رنگ قرمز

*انتخاب مدل مبلمان

*انتخاب سبک دکوراسیون خانه یا محل کارتان

*انتخاب اکسسوری های خاص و لوازم تزئیناتی مناسب

*انتخاب کف پوش یا فرش

انتخاب پرده قرمز در دکوراسیون مدرن

اگر در دکوراسیون مدرن خانه تان از رنگی مکمل قرمز استفاده کردید ، می توانید از پرده قرمز برای تکمیل دکوراسیون خانه استفاده کنید.

پرده قرمز در دکور اتاق خواب

برای استفاده از پرده قرمز برای اتاق خواب باید به گلدان و سایر اکسسوری های اتاقتان توجه کنید. به طور مثال اگر در وسایل تزئینی اتاقتان از رنگ زرد یا سبز استفاده کرده اید فکر پرده ی قرمز را از ذهن خود بیرون کنید. اما اگر آباژور، گل رو تختی ، کوسن و یا قالیچه اتاقتان رنگ قرمز هم خوانی دارد بهترین گزینه برای رنگ پرده رنگ قرمز است چون دکوراسیون خاص و شیک را تشکیل می دهد. اگر دکوراسیون پذیرایی یا اتاق نشیمن شما سبکی کلاسیک دارد و از مبل های سلطنتی در دکور خانه استفاده کرده اید ، پرده قرمز موجب با شکوه شدن اتاق نشیمن یا پذیرایی شما می شود.

رنگهای مناسب برای ترکیب با رنگ قرمز

بهترین ترکیب برای رنگ قرمز مشکی و سفید است، زیرا این رنگ ها باعث انرژی مثبت و نشاط می شود و حس زندگی را به اعضای خانه تزریق می کند . برای داشتن یک دکور قرمز-سفید باید به گونه ای از پرده قرمز استفاده کنید که سایر دکور خانه از رنگ سفید و تناژ کمی از رنگ قرمز داشته باشد و مناسب برای فضایهای اسپرت است.

ولی اگر فضای فاخر و کلاسیک تری و بیشتر وسایل فضای خانه اتان رنگ مشکی دارد پرده قرمز باعث جذابیت دکوراسیون خانه اتان می شود . البته شما با داشتن یک فضا با رنگ طوسی  یا خاکستری با انتخاب یک پرده ی شیک قرمز یکی از جذاب ترین دکوراسیون ها را برای پذیرایی یا اتاق خواب تان به ارمغان بیاورید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *