بایدها و نبایدهای تغییر دکوراسیون دستشویی

بایدها و نبایدهای تغییر دکوراسیون دستشویی

بایدها و نبایدهای تغییر دکوراسیون دستشویی

تغییر دکوراسیون دستشویی زمان و برنامه مناسبی باید داشته باشند طراحی مجدد سرویس بهداشتی هم می تواند هیجان انگیز باشد و هم می تواند منجر به عصبانیت شود. برای این کار شما به سرمایه کافی نیازمندید و هر چه سرویس بهداشتی بزرگتر باشد می تواند هزینه شما دوچندان برابر سازد.
تغییر دکوراسیون دستشویی
اگر شما قصد طراحی مجدد سرویس بهداشتی را دارید و می خواهید به بهترین نحو این کار را انجام دهید ، نکات این بخش از دنیای مد نمناک را بخوانید و به عنوان یک راهنمای معتبر از آن استفاده نمایید .

کارهایی که باید برای تغییر دکوراسیون دستشویی انجام دهید:

ابتدا از یک طرح و الگو الهام بگیرید
تمام پروژه های مختص بازسازی خانه ، ابتدا به واسطه ی یک طرح مطلوب پیش بینی شده اند و سپس عملی شده اند.قبل از اینکه شما بازسازی خانه را از جنبه فیزیکی شروع کنید ، باید یک طرح نهایی را برای خود تصور کنید که چیزی که خانه شما در آخر به آن تبدیل خواهد شد چگونه است و می توانید برای گرفتن ایده ی مناسب از طرح های دیگری که در گذشته اجرایی شده اند الهام بگیرید و مطابق آنها عمل کنید.
برای گرفتن ایده های بیشتر می توانید از این قسمت دنیای مد سایت نمناک استفاده کنید و از طرح های بیش از حدی که در آن قرار دارد الهام بگیرید. به خاطر داشته باشید که شما تنها مجبور به الگوبرداری از یک طرح نیستید و می توانید از طرح های مختلف الهام بگیرید. بودجه ی خود را در هنگام الهام گرفتن از هر سبکی به یاد داشته باشید.

کارهایی را که نباید انجام دهید :
مقدار بودجه تان را فراموش نکنید و در حین انتخاب ایده و الهام گرفتن از طرح های دیگر ، در مورد مقدار بودجه تان واقع بینانه فکر کنید و مقدار پولی که قصد خرج کردن آنرا دارید ، در نظر بگیرید و اگر بودجه شما کم است می توانید از بخش های دیگر خانه را بازسازی کنید.
برای صرفه جویی در هزینه ها توصیه می شود هرکاری که قصد انجام دادن آنرا دارید از قبل پیش بینی کنید و تصمیمات اولیه خود را بگیرید برای مثال می توانید کارگرانی که استخدام خواهید کرد را از قبل با انها حرف بزنید و هزینه را با آنها از ابتدا هماهنگ کنید تا سرمایه شما برای بخش های دیگر نیز کافی باشد و برای خرید مسالح و هرچیز دیگر چندجا بروید و فروشگاه هایی که کمترین هزینه را به شما می دهند خریداری کنید.

اقلام گران قیمت را خنثی نگه دارید
کارهایی که باید انجام دهید :خرید وسایل سرویس بهداشتی و حمام می تواند کمی گران باشد . بطور کل ما درباره ی چیزهایی مانند کفپوش ، کاشی و طراحی دوش صحبت میکنیم . برای انجام این کار شما باید هزینه بیشتری کنید و هرچه سرویس بهداشتی شما بزرگتر باشد باید هزینه بیشتری کنید . منظور ما این نیست که سرویس بهداشتی شما باید کسل کننده باشد ، سعی کنید بهترین طراحی را با کمترین هزینه داشته باشید و وسایلی که در سرویس بهداشتی میگذارید پس از چند سال دیگر وسایلی نو جایگزین آن خواهد شد و به مرور زمان تغییر خواهد کرد . برای طراحی بهتر در انتخاب پرده ، آینه ، حوله ها و سرامیک کف و دیواره دقت کنیداز وجود جای کافی اطمینان حاصل نمایید .
طراحی سرویس بهداشتی بدون تعبیه کردن جای اضافی برای وسایل مورد نیاز.

اگر قسمتی وجود داشته باشد که در بازسازی خانه به آن توجهی نشود ، آن قسمتی نیست جز جای کافی برای تعبیه وسایل که ممکن است فراموش شود. اگر شما میخواهید وسایلی را در حمام و سرویس بهداشتی خود قرار دهید ولی جای کافی ندارید ، می توانید با تعبیه کردن جای کافی در سرویس بهداشتی می توانید وسایلی که زیاد از آنها استفاده می کنید را در آن قرار دهید و دیگر برای استفاده از آنها لازم نیست که مسافت زیادی را بپیمایید و به راحتی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و حتی تهیه این کمد که می خواهید در سرویس بهداشتی خود قرار دهید را باید نسبت به بودجه خود تهیه نمایید و با بودجه شما هماهنگی داشته باشد.
کاری که باید انجام دهید :دوش حمام را به نمایش بگذارید .
همانند هر اتاق دیگر در خانه ، حمام نیز به یک نقطه کانونی نیاز دارد و می توانید از لوکس ترین دوش ها برای زیبایی بیشتر سرویس بهداشتی خود تهیه کنید و البته باز هم به بودجه شما بستگی دارد و باید نسبت به آن اقدام نمایید . جالب است که بدانید هدف برخی از افراد فقط این است که این دوش ها فقط جنبه ی مجسمه وار دارند ولی می توانید از این دوش ها استفاده کنید و از جنبه ی بی حرکت بودن آنرا خارج سازید. اگر شما قصد فروش خانه تان را دارید با انجام این کار می توانید مشتری های بیشتری را جذب خود کنید و زودتر خانه تان به فروش خواهد رفت.
کاری که نباید انجام دهید :کم کاری کردن در سرویس بهداشتی خانه.
حمام یکی از قسمت هایی می باشد که در آن می توان کارهای زیادی را انجام داد و می توانید از آینه های لوکس و زیبا برای جلوه بیشتر استفاده کنید و مطابق عکس می توانید در انتخاب رنگ ، از یک رنگ استفاده کنید و وسایلی که استفاده می کنید با یکدیگر در رنگ هماهنگ باشند . به خاطر داشته باشید که در صورت لزوم می توانید تزیینات داخلی را تغییر دهید و هیچ مشکلی در آن نیست فقط به مقداری هزینه نیاز دارد . شما همچنین می توانید از کمدهایی که کشو دارند استفاده کنید البته این هم برای آسودگی بیشتر شماست.

تکمیل حمام و سرویس بهداشتی می تواند هیجان انگیز باشد اما در برخی شرایط ممکن است که باهث استرس و اضطراب شود و در شرایط دیگر می تواند بسیار پرهزیرنه باشد . اگر دنبال یک راهنمایی مناسب هستید ، این مطلب به اندازه کافی می تواند شما را راهنمایی کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *