دکوراسیون منزل مناسب ماه تولدتان-6ماه اول

دکوراسیون منزل مناسب ماه تولدتان-6ماه اول

دکوراسیون منزل مناسب ماه تولدتان-6ماه اول

متولد هر ماه چه چیدمانی برای خانه اش انتخاب می کند؟

پیدا کردن چیدمان مناسب برای خانه، گاهی اوقات سخت به نظر می رسد و همیشه عواملی مانند بودجه، فرهنگ و تعداد اعضای خانواده، موقعیت مکانی و در دسترس بودن، باید در نظر گرفته شود. اما مطمئنا گاهی اوقات ما در ذهن خود تصور می کنیم که اگر هیچ محدودیتی وجود نداشت، خانه رویایی ما به چه شکلی بود؟

دکوراسیون خانه ماه تولد

تعجب خواهید کرد اگر بدانید که طالع ماه تولد شما چقدر میتواند در سلیقه و ایده های شما درباره چیدمان خانه رویاهای خود تاثیر بگذارد.

فروردین

شما شخصیت برجسته ای دارید و دوست دارید از زندگی لذت ببرید و لحظه به لحظه آن را در حال کسب تجربه باشید. خانه رویایی شما به احتمال زیاد با رنگ ها و الگوهای جسورانه و ماجراجویانه ای به خصوص در ترکیب رنگ مبلمان و دیوارها، دیزاین شده است.

اگر خانه در مقیاس بزرگتری باشد، شما برای ایجاد فضایی پر شور تر به اتاق های اضافی احتیاج دارید. سالن بدنسازی کاملاً مبله یا حتی یک دیوار صخره نوردی در طبقه همکف! تا اینگونه بتوانید خستگی خود را تسکین دهید و به شما این امکان را بدهد که همیشه فعال باشید.

اردیبهشت

شما از غرق در زیبایی ها شدن لذت می برید و همچنین به دنبال محیطی راحت و با ثبات هستید. بنابراین اینگونه دیدن خانه رویاهای شما خیلی تعجب برانگیز نیست. شما به احتمال زیاد یک کاناپه بزرگ و راحت با همه وسایلی که نیاز دارید همیشه در دسترس باشند را انتخاب میکنید. این راهی برای فراموش کردن استرس و سختی دنیای بیرون است.

راحتی خانه شما همچنین به این دلیل است که دیگران به راحتی به شما ملحق شوند. آشپزخانه شما قلب خانه شما است! زیرا شما به عاشق غذا و نوشیدنی بودن معروف هستید. همچنین شما دوست دارید از رنگ های خنثی و تن های کم رنگ در چیدمان خانه خود استفاده کنید، تا احساس ثبات مورد نظر خود را به ارمغان بیاورید.

خرداد

اگرچه شما تنوع طلب هستید و چیزهایی که می خواهید روز به روز تغییر می کنند اما مواردی وجود دارد که شما نمی توانید از آن ها صرف نظر کنید و به خانه رویا هایتان نیاورید. شما فردی اجتماعی هستید و عاشق این هستید که دنیا و تمام امکاناتش را در اختیار داشته باشید.

بنابراین تمام تلاش خود را می کنید تا فضای خانه خود را تا حد ممکن بزرگ جلوه بدهید. داشتن پانل های شیشه ای بزرگ و پنجره های عریض نور زیادی را به خانه شما راه می دهد و به اتاق صفا می بخشد! شما مطمئناً دوست دارید از آخرین فناوری ها استفاده کنید و سعی می کنید از دیگران جلوتر باشید.

سعی کنید از فناوری های لوکس امروزی، مانند سیستم صوتی فعال و تلفن های هوشمندی که وسایل خانه را کنترل میکنند، استفاده کنید. این دستگاه ها باعث میشوند احساس کنید یک قدم از بقیه جلوتر هستید.

تیر

شما علاقه به چیز های سنتی و عتیقه دارید، در نتیجه خانه رویایی شما نیز دکوراسیونی در همین سبک خواهد داشت. مطمئنا مکان های دنجی برای استراحت را در خانه خود در نظر خواهید گرفت. آشپزخانه نیز به دلیل عشق شما به آشپزی و غذا پختن برای اعضای خانواده، یک نقطه مهم است.

به احتمال زیاد آشپزخانه را به بزرگترین اتاق خانه تبدیل می کنید و فضای زیادی برای ملحق شدن افراد خانواده به شما در حین تهیه غذاها وجود خواهد داشت. هدف نهایی شما این است که خانه خود را تا آن جا که ممکن است با رنگهای روشن روی دیوارها و شاید حتی برخی رنگهای پاستلی روشن برای مبلمان یا قطعات برجسته خانه به یک پناهگاه خارج از دنیای بیرون تبدیل کنید.

مرداد

برای شما مهم است که در مرکز توجه باشید. پس چرا با ساختن خانه رویایی خود این کار را نمی کنید؟

مبلمان با رنگ های روشن و جسورانه، قطعا جلب توجه میکنند. همچنین تابلو های دیواری و دکورهای تزئینی، بیش از آنکه کاربردی باشند، باعث زرق و برق خانه شما میشوند.

در حالت ایده آل، شما دوست دارید اتاقهای متعددی برای اقامت مهمانان و همچنین یک فضای باز بزرگ برای پذیرایی از مهمان ها و برگزاری مهمانی ها داشته باشید. و راستش همیشه در اندیشه این هستید که خدای نکرده خانه کمبود آینه نداشته باشد. بدین شکل همیشه مطمئن خواهید بود که همه چیز در نهایت زیبایی است و حتی می توانید بر این زیبایی بیفزایید.

شهریور

شما به دنبال افراط در هیچ چیزی نیستید . فقط کمی ثبات و اوضاع تحت کنترل می خواهید. خانه رویایی شما احتمالا ترکیبی از رنگ های خنثی است، زیرا تمایل دارید که به هر چیزی که فکرش را میکنید، بیاید.

همچنین به دنبال مبلمان و لوازم جانبی هستید که بیشتر جنبه کاربردی داشته باشند تا نمایشی (مثلا میز قهوه ای که دارای محفظه هایی برای گذاشتن ریموت، مجلات، و … باشد.) شما دوست دارید فضایی برای سازماندهی و ذخیره سازی وسایل خود داشته باشید ، تا محیط خانه همیشه تمیز و بدون بهم ریختگی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *