رنگ نیلی چیست و چگونه از آن در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

رنگ نیلی چیست و چگونه از آن در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

رنگ نیلی چیست و چگونه از آن در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از ترکیب رنگ نیلی در دکوراسیون منزل

نیلی رنگی خاص و آرامش بخش است که از آن برای دکوراسیون خانه ، طراحی لباس، مد و … استفاده می شود. امروزه رنگ نیلی در چیدمان و دکوراسیون خانه مورد استقبال بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است اما باید دقت داشته باشید که چه رنگی را با رنگ نیلی برای دکوراسیون خانه ترکیب می کنید.

همه چیز درباره ی رنگ نیلی

این رنگ از خانواده ی رنگ آبی است و از ترکیب رنگ های آبی و آبی فیروزه ای به دست می آید. رنگ نیلی بصیرت و درک انسان را افزایش می دهد. جالب است بدانید که رنگ نیلی به انسان کمک می کند تا به درون خود دست یابد و با درونی ترین قسمت انسان دسترسی پیدا می کند و تاثیر می گذارند . رنگ نیلی نشانه های معنویت ، هیجان کم و حکمت را در خود دارد و نماد آرامش است.

چه رنگ هایی برای ترکیب با رنگ نیلی مناسب است؟

استفاده از رنگ نیلی در دکوراسیون خانه ، اغلب مورد توجه همه قرار نمی گیرد . شما باید سلیقه ی خاص و ویژه ای داشته باشید و برای ترکیب رنگ ها با نیلی و انتخاب مبلمان و اکسسوری و چیدمان آن ها مطابق با رنگ نیلی و رنگ های همخوان با آن دقت بالایی داشته باشید ، غیر از این صورت ممکن است دکوراسیون خانه خیلی رنگ جذابی نداشته باشید.

مشکی یکی از رنگ هایی است که می توان از آن برای ترکیب با رنگ نیلی استفاده کرد.

مشکی خنثی کننده ی رنگ روشن است و استفاده از آن در کنار نیلی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون خانه باشد . البته بعضی از افراد ممکن است رنگ مشکی را برای دکوراسیون خانه نپسندند و معتقد باشند که فضای خانه را تاریک می کند اما افراد زیادی هستند که به سبک کلاسیک علاقه مند هستند و علاقه مند به ترکیب مشکی و نیلی در دکوراسیون خانه هستند.

مبلمان به رنگ نیلی

اگر می خواهید از مبلمان نیلی برای چیدمان خانه استفاده کنید ، بهتر است بدانید که مبلمان به رنگ نیلی در یک فضای کوچک باعث کوچک بنظر رسیدن خانه می شود پس سعی کنید در یک فضای باز از مبلمان نیلی رنگ به کار ببرید. شما می توانید در کنار رنگ نیلی از رنگ های طوسی روشن ، مشکی و سفی هم برای رنگ مبلمانتان استفاده کنید.

شما می توانید با داشتن یک مبل نیلی و کوسن های طوسی یک دکوراسیون بی نظیر برای خانه تان به ارمغان بیاورید. نقش پارچه های طرح دار و راه راه نیلی و سفید یا نیلی و مشکی هم می تواند کمک و زیادی برای جذاب شدن دکوراسیون خانه شود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *