رنگ کوسن برای مبل صورتی

رنگ کوسن برای مبل صورتی

رنگ کوسن برای مبل صورتی

رنگ صورتی، یکی از رنگ هایی است که در طیف های مختلف موجود می باشد. اگر علاقه ی بسیار به این رنگ دارید می توانید از مبلمان صورتی کم رنگ برای مبلمان و حتی دیگر لوازم دیگر استفاده کرد. در این مطلب شما را رنگ کوسن برای مبل صورتی آشنا می کنیم. استفاده از کوسن های مناسب زیبایی مبلمان شما را چندین برابر می کند.

صورتی یکی از آن رنگ هایی است که کار با آن سخت است. رنگ صورتی شهرت زیادی به دخترانه بودن دارد، رنگ صورتی با افسانه ها و شاهزاده خانم ها ارتباط دارد، اما در واقع، بسیار متنوع تر از آن است. رنگ صورتی رنگ های مختلفی دارد و هر کدام ظاهر و احساس خاصی را منتقل می کنند. بنابراین، وقتی به یک مبل صورتی در اتاق نشیمن فکر می کنید، ایده بدی نیست. در واقع می تواند یک ویژگی غیرمنتظره و عجیب باشد که همه چیز را به روشی منحصر به فرد به هم گره می زند.

برای کوسن مبل می توانید از رنگ های خنثی استفاده کنید.

برای مبل صورتی می توانید از کوسن های رنگی استفاده کنید. و سبک دکوراسیون خود را التقاطی کنید. اما بهتر است برای مبلمان خود از صورتی پر رنگ و زننده استفاده نکنید. زیرا ست کردن کوسن با آن سخت است و رنگ های زننده خسته کننده می شوند.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، سایه های مختلفی از صورتی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. برخی از آنها در واقع به رنگ های خنثی نزدیک تر از رنگ های زنده دیگر هستند. برای مثال این مبل را در نظر بگیرید. ممکن است صورتی باشد اما کاملاً پررنگ یا دراماتیک نیست.

برای مبلمان صورتی پاستیلی از کوسن هایی با رنگ خاکستری و یا طوسی، سفید، سیاه، سورمه ای، کرم، سبز پاستیلی، کلا از هر رنگ پاستیلی، طلایی، نقره ای،  و طیف هایی از رنگ صورتی و … استفاده کنید.از کوسن هایی که طرح و نقش های هندسی و گل دار دارند، برای مبلمان صورتی استفاده کنید.

ست مبل صورتی با کوسن های خردلی

برای اینکه یک دکوراسیون مدرن و شیک داشته باشید به شما استفاده از رنگ صورتی تیره را پیشنهاد می کنیم. برای این منظور به راحتی می توانید از کوسن های خردلی که رنگی متضاد به مبل شما را دارد استفاده کنید. برای جلوه دادن بیشتر به فضا می توانید از گل های طبیعی آپارتمانی در زمان چیدمان نیز بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *