میز و صندلی چوبی یا فلزی؟ – بخش دوم

میز و صندلی چوبی یا فلزی؟ – بخش دوم

میز و صندلی چوبی یا فلزی؟ - بخش دوم

سبک رستوران در انتخاب میز و صندلی چوبی و فلزی

اینکه شما رستوران، فست فود یا کافی شاپ دارید، فضای شما بزرگ است یا کوچک، باز است یا بسته، سبک رستوران شما سنتی است یا مدرن از جمله عواملی است که در انتخاب صندلی فلزی و چوبی به شما کمک خواهد کرد. از میز و صندلی های چوبی اغلب برای سبک دکوراسیون کلاسیک و روستیک و از انواع فلزی برای سبک های مدرن و صنعتی استفاده می شود.

نحوه ی مراقبت و نگهداری از میز و صندلی چوبی و فلزی

توجه داشته باشید که بسته به نوع استفاده شما از صندلی چوبی و فلزی نحوه ی نگهداری و نظافت این صندلی ها با یکدیگر متفاوت است. برای مثال تمیز کردن صندلی فلزی راحت تر از صندلی چوبی می باشد و همچنین مدت زمان کمتری را برای نظافت این نوع صندلی ها نیاز دارید.

نیازها و علایق مشتریان در استفاده از صندلی چوبی و فلزی

یک رستوران دار حرفه ای باید شناخت نسبتا کاملی از نیازها و انتظارات مشتریان خود داشته باشد تا بتواند به کمک این شناخت رستوران خود را به خوبی مدیریت کند. همچنین دکوراسیون مناسبی برای رستوران خود انتخاب کند. اینکه مشتریان شما به چه نوع غذاهایی علاقه نشان می دهند یا اینکه تمایل دارند رستوران شما سبک سنتی و یا مدرن داشته باشد همگی در انتخاب نوع صندلی چوبی یا فلزی برای رستوران به شما کمک خواهد کرد

.

نتیجه گیری

یکی از عناصر اصلی در دکوراسیون داخلی رستوران ها میز و صندلی مورد استفاده است، چرا که نه تنها در راحتی مشتریان بلکه در هر چه زیباتر نشان دادن فضای داخلی رستوران نیز تأثیرگذار است.در این میان میز و صندلی چوبی و فلزی رایج ترین مدل های مورد استفاده برای چنین مکان هایی است.

مزایای میز و صندلی فلزی:

استحکام بسیار بالای اسکلت میز و صندلی

مقاومت خیلی زیاد در برابر رطوبت و شستشو

قیمت پایین تر نسبت به چوب

مقاومت در برابر ضربه

مناسب فضاهای مدرن

مزایای میز و صندلی چوبی:

مناسب فضاهای سنتی

رنگ بندی بیشتر نسبت به فلز.

گروه صنعتی مکث تولید کننده ی تخصصی انواع میز و صندلی فلزی(طرح چوب) رستوران،کافی شاپ وهتل ها می باشد. این مجموعه با 23سال سابقه و تجهیز بیش از 2 هزار مجموعه پذیرایی آماده خدمت رسانی و مشاوره رایگان به مشتریان عزیز با هرگونه سلیقه می باشد.

چنانچه تمایل به تهیه میز و صندلی های شرکت مکث را دارید می توانید با شماره های درج شده درسایت تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *