پیشنهادی برای باکلاس تر شدن دکوراسیون خونه هامون

پیشنهادی برای باکلاس تر شدن دکوراسیون خونه هامون

پیشنهادی برای باکلاس تر شدن دکوراسیون خونه هامون

لاکچری تر شدن دکوراسیون داخلی خانه با تغییرات ساده

طراحان دکوراسیون داخلی همیشه به دنبال این هستند که یک فضای شیک و باکلاس ایجاد کنند. در واقع می خواهند کاری کنند که دکور شما کمی متفاوت باشد و یک فضای جدید و در عین حال کاملاً لاکچری را از خودش نشان دهد. در این قسمت از راهکار هایی داریم که به شما خواهیم گفت چگونه یک دکوراسیون جذاب، شیک و باکلاس داشته باشید.دکوراسیون ترکیبییکی از آسان ترین راه کار ها این است که از ترکیبات مختلف استفاده کنید‌؛ فرقی ندارد که راجع به قالیچه و فرش یا حتی تزئینات مربوط به پرده، بالش، پتو و یا حتی مبلمان باشد. در واقع شما می توانید ترکیبی از چرم، مخمل، ابریشم، نخ و لینن را به کار ببرید و یک طراحی ترکیبی جذاب داشته باشید.

دکوراسیون داخلی منزل

توجه به موارد به کار رفته

شما می توانید از کاغذ دیواری های گرافیک و رنگی استفاده کنید تا یک فضای جدید در خانه تان ایجاد شود. کابینت ها را نیز می توانید به رنگ مشکی مات در بیاورید تا هم فضا شیک و باکلاس باشد و هم؛ همه چیز جدید به نظر برسد.

حتما از کاشی های با طرح جدید استفاده کنید. کاشی ها باید در اطراف سینک هم قرار بگیرند و این که بالای سر میز ناهار خوری یک چراغ پر نور بزرگ بزنید و در کل به موارد و اکسسوری هایی که بکار می برید؛ توجه ویژه ای داشته باشید.

دقت به تناژ رنگی

خیلی از افراد ترجیح می‌ دهند که خانه شان را به طور کامل و یکدست سفید کنند، در صورتی که سفید یک رنگ سرد و بی روح است و به جای آن می توانید از ترکیب رنگ سفید و مکمل آن مانند کرم و یا طوسی روشن هم استفاده کنید.

ترکیب رنگ و طرح

اگر می خواهید که ظاهر بسیار جذابی برای خانه تان بسازید، طرح های راه راه، خال خالی و یا مورب را با یکدیگر ترکیب کنید که هم یک کار جدید است و هم فضا را شاد تر نشان می دهد؛ این ترکیب می تواند در مورد استفاده از رنگ ها هم وجود داشته باشد.

استفاده از آثار هنری روی دیوار

برای شیک کردن دکوراسیون تان از آثار هنری روی دیوار استفاده کنید. فرقی ندارد این آثار هنری چه چیزی باشد؛ همه چیز بستگی به علاقه شما دارد اما مطمئن باشید که در نگاه اول باعث جذب مهمانان تان خواهد شد.

ترکیب لوازم قدیمی و جدید

برای این که بخواهید یک دکوراسیون یونیک و مخصوص به خودتان را داشته باشید، می توانید از لوازم قدیمی و جدید در کنارِ هم استفاده کنید؛ به طور مثال میز کنار تخت می تواند جزو لوازم آنتیک و قدیمی باشد و در کنارش یک میز توالت جدید داشته باشید که تضاد زیبا و در عین حال باکلاسی را در محیط اتاق تان به وجود می آورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *