چطور یک دکوراسیون سبک ساحلی آرامش بخش داشته باشیم

چطور یک دکوراسیون سبک ساحلی آرامش بخش داشته باشیم

چطور یک دکوراسیون سبک ساحلی آرامش بخش داشته باشیم

تنوع در دکوراسیون سبک ساحلی

دکوراسیون سبک ساحلی مانند سبک استوایی در میان مردم و طراحان داخلی، علاقه مندان خاص خودش را دارد. نکته ای در مورد ساحل وجود دارد که احساس بی انتهای آرامش و مراقبه ارگانیک را برانگیخته می کند. بنابراین جای تعجب نیست که مردم بخواهند این احساس در خانه های آن ها نیز گنجانده شود. سبک ساحلی، راحت، استقبال کننده، گرم و زمینی و صمیمی است. دکوراسیون سبک ساحلی کاملاً فردی و منحصر به فرد، تسکین دهنده و جذاب است. این سبک ساحلی است که باعث می شود تا فرد حتی در میان هرج و مرج زندگی روزمره، احساس کند که در تعطیلات است و بتواند به راحتی از زندگی در چنین فضایی لذت بیشتری ببرد.

نکته حائز اهمیت در مورد دکوراسیون سبک ساحلی، علی رغم نام آن، این است که لازم نیست به معنای واقعی این کلمه یعنی “درون ساحل” ترجمه شود. سبک ساحلی لزوماً نیازی به ستاره های دریایی و تخته های موج سواری ندارد؛ اگرچه اگر صاحب خانه این چیزها را دوست داشته باشد، قطعاً می تواند از آن ها در دکوراسیون این سبک از آن ها استفاده کند. همین مسئله، زیبایی این سبک دکوراسیون را رقم می زند. سبک ساحلی بسیار شخصی است و در نهایت احساسی بیش از یک سبک را منتقل می کند؛ یک آرامش آرام و همیشه ملایم که به طرز شگفت انگیزی در کنار زندگی شلوغ قرار می گیرد.

دکوراسیون سبک ساحلی: طرح نور و رنگ طبیعی.

معمولاً انتخاب های کمی در طراحی داخلی و دکوراسیون بیشتر انجام می شوند، تا فضا نورانی و روشن نگه داشته شود. رنگ های روشن و کم رنگ، از ویژگی های دراماتیک کمتری برخوردار هستند، کمتر چشمگیر و قابل توجه بوده و تأثیر کمتری نسبت به رنگ های جسورانه و برجسته دارند. همین دلیل باعث می شود تا دقیقاً همین رنگ ها برای محیط و دکوراسیون سبک ساحلی مناسب باشند. وقتی پالت رنگی خود را به سبک ساحلی انتخاب می کنید، از الهام گرفتن از رنگ های ساحلی، ابرهای پف دار سفید، آبی های فیروزه ای درخشان، شن های درخشان و چوب های خاکستری استفاده کنید. این رنگ ها را حفظ کنید و یک حس غیرقابل انکار از ساحل و دکوراسیون مناسب با آن را در فضای خود خواهید داشت.

سبک ساحلی: دیوارهای چوبی تخته ای. از دیوارهای چوبی شکسته شده در فضا، هیچ چیز جذاب تر و نزدیک تر به سبک زمینی وجود ندارد و این نکته در زمینه دکوراسیون سبک ساحلی و همچنین سایر موارد صادق است. دیوارهای رنگ سفید و خالی، یک زمینه ی ساحلی مناسب برای هر فضایی، خواه اتاق خواب، اتاق غذاخوری یا اتاق نشیمن خواهند بود.

دکوراسیون سبک ساحلی: هنر و تأکیدهای دریایی.

با در نظر گرفتن بخش “ساحلی” از دکوراسیون سبک ساحلی، می توانید به راحتی هر چیزی را برای ارتباط با دریا در عناصر تأکیدی دکوراسیون منزل خود، برای به دست آوردن یک احساس ساحلی، منظور کنید. به نقشه های دریایی، بادبان ها، طناب های کنف هندی و حتی ماکت های پرندگان دریایی نیز فکر کنید. پارچه های سفید و با احساس خنک در به کار گیری پرده، باعث می شوند تا شما حتی اگر صدها کیلومتر با ساحل فاصله داشته باشد، از یک احساس نسیم دریایی و ساحلی لذت ببرید.

دکوراسیون سبک ساحلی: ساده و صمیمی.

درست مانند رفتن به یک خانه ساحلی برای تعطیلات که احساس آرامش و آسایش را به همراه دارد، آرامش گرم و دوستانه ویژگی های دکوراسیون سبک ساحلی است. با استفاده از منسوجات و بخش های مختلف بافت دار، همه چیز را روشن و دور از خستگی نگه دارید. پارچه های ول شده روی مبلمان، اثاثه یا لوازم داخلی، به مردم این حس را می دهد که شما برای ول و رها شدن روی این مبلمان ها، کاملاً آزاد هستید و می توانید برای مدت زیادی بر روی آن ها، خودتان را در فکر و خیال غرق کنید.

دکوراسیون سبک ساحلی: عناصر خارج از خانه را به داخل آن وارد کنید.

طبیعت بیرونی مبلمان حصیری و نورپردازی به سبک فانوس را در نظر بگیرید. اینها کاندیداهای اصلی دکوراسیون سبک ساحلی هستند؛ چه در بیرون یا در داخل خانه، برای زندگی در فضایی با سبک ساحلی. گنجاندن وسایلی از دریا، به معنای واقعی کلمه، راهی برای وارد کردن اشیاء خارجی در داخل دکوراسیون خانه است. به چوب های لکه دار، فسیل های ماسه ای، ستاره های دریایی و صدف فکر کنید. همه یک حس ملموس از جذابیت ساحلی را برای سبک دکوراسیون شما ایجاد می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *