12 ایده برای دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب کوچک – بخش سوم

12 ایده برای دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب کوچک – بخش سوم

12 ایده برای دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب کوچک - بخش سوم

7. یک میز آرایش مخفی اضافه کنید

ایده های میز آرایش اغلب در اتاق خواب های بزرگ تر هستند، اما با کمی تفکر، می توانید آن را در یک اتاق خواب کوچکتر استفاده کنید. این قسمت میز آرایش که به طرز ماهرانه ای در یک طاقچه پشت درهای دو تاشو پانل بندی شده از سقف تا کف قرار گرفته شده اند، این فضا قفسه های زیادی را شامل می شود، اما به راحتی می توان پس از استفاده آن را از دید خود دور کنید و فضای روشن، باز و بدون درهم و برهمی را ایجاد کرد.

8. از طاقچه ها نهایت استفاده را ببرید

از فضای فرو رفته و طاقچه مانند بهترین استفاده را کنید. و این برای استفاده ی بهینه از فضا ضروری است. استفاده از طاقچه هایی با شکل نامناسب با اضافه کردن کمدهای سفارشی، یک راه‌ عالی برای به حداکثر رساندن فضا در یک اتاق خواب کوچک می باشد، حتی می توانید قسمت میز آرایش را در آنجا، در نظر بگیرید.

در گوشه ای از این اتاق خواب کوچک، می توانید از آینه برای درهای کمد دیواری استفاده کنید و حتی با استفاده از میز آرایش و آینه می توانید نور را به حداکثر برسانید و فضا را بزرگتر نشان بدهید.

9. یک تخت طبقه ای برای اتاق کودک انتخاب کنید

وقتی صحبت از صرفه جویی در فضا در اتاق خواب های کوچک کودکان می شود، ایده های تخت های طبقه ای راه حل عالی هستند.

معمولا اتاق خواب های کوچکتر در یک خانه برای بچه های کوچک در نظر گرفته می شود. به همین دلیل، ما می توانیم در طراحی و ذخیره سازی فضا، خلاق باشیم. ما عاشق یک تخت طبقه ای توکار با انباری یا کشوهای اضافه، دیوارکوب برای نورپردازی و غیره هستیم. این به ما امکان می دهد تا آن ها را به صورت عمودی طراحی کنیم و فضای گرانبهایی از کف را اشغال نکنیم که به نوبه خود باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *