3 ایده جذاب برای تزیین اتاق خواب دخترانه در یک فضای کوچک – بخش اول

3 ایده جذاب برای تزیین اتاق خواب دخترانه در یک فضای کوچک – بخش اول

زندگی در آپارتمان‌های کوچک یکی از اتفاقاتی است که در چند سال اخیر به شدت گسترش پیدا کرده و اغلب خانواده‌ها با فرزندان خود، به این خانه‌های کوچک و راحت کوچ کرده‌اند.

اما یکی از اشتباهات رایجی که درباره خانه‌های کوچک آپارتمانی وجود دارد، این است که تصور می‌کنند این سبک از خانه‌ها نیازی به دکوراسیون اصولی و تزیین ندارد. چراکه فضای کافی برای اجرای ایده‌های بزرگ و گران قیمت در آن وجود ندارد. این باور کاملا نادرست است.

برخلاف تصور اغلب افراد، علم چیدمان و ترفندهای دکوراسیون تنها برای زیباتر شدن یک فضا نیستند. بلکه از اصول چیدمان برای ایجاد یک فضای کاربردی و زیبا استفاده می‌شود. تفاوتی ندارد که اتاق خواب شما چه متراژی دارد.

با کمک ایده‌های دکوراسیونی می‌توانید فضایی زیبا و منحصر به فرد مطابق با بهترین اصول چیدمان داشته باشید. این موضوع به ویژه برای دخترخانم‌ها اهمیت مضاعف دارد. بنابراین در این مطلب، چند ایده جذاب برای تزیین اتاق خواب دخترانه در فضای کوچک برای شما آورده‌ایم.

⦁ تغییر اتاق خواب با کمک جزییات؛ ساده و ارزان دکور کنید

اغلب دختر خانم‌ها به جزئیات اهمیت می‌دهند. این نکته بینی از انتخاب همه لوازم شخصی مانند حوله تن پوش تا انتخاب سرویس خواب و لوازم اتاق را در بر می‌گیرد. دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نیز، می‌تواند تنها با ایجاد تنوع در لوازم جزیی اتاق اتفاق بیفتد و نتیجه‌ای رضایت بخش داشته باشد.

قبل از انتخاب شیوه دکوراسیون باید به این نکته توجه کنید که برای تغییرات بزرگ حتما به لوازم گران قیمت نیاز ندارید. بیش از هرچیز باید با دقت به اطراف نگاه کنید و بهترین راه برای تغییر ساده و ارزان پیدا کنید.

تزیین اتاق با ریسه؛ ساده، ارزان و رویایی

ریسه نور یکی از لوازم روشنایی تزیینی است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و برای همه مدل‌های دکوراسیونی نیز کاربرد دارد. این ریسه می‌تواند یک تزیین عالی به ویژه برای اتاق‌های کوچک باشد. چراکه ایجاد نور بیشتر در ساعت‌های عصر، باعث می‌شود فضای اتاق بزرگ‌تر نشان داده شود.
برای نصب این ریسه‌ها نیز می‌توانید راه‌های خلاقانه‌ای را انتخاب کنید. نصب به صورت ردیفی، نصب زیر پرده توری پنجره اتاق و نصب به صورت هلالی بالای تخت از محبوب‌ترین روش‌های استفاده از ریسه در اتاق خواب هستند. همچنین می‌توانید عکس‌هایی از زمان تولد تا سن اکنون دختر خود را چاپ و با گیره‌های چوبی به این ریسه‌ها آویزان کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *