جذاب ساختن اتاق خواب مهمان

7طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان (طرح 4 الی 7)7طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان (طرح 4 الی 7)

7طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان (طرح 4 الی 7)

4. طراحی باحال، آرام و شیک

یک اتاق مهمان باید آرام و تسکین دهنده باشد، فضایی که باعث می شود دوستانتان وقتی سرانجام کیف های خود را روی زمین می اندازند، احساس راحتی کنند. به طور مثال، با به کار بردن سبک های هندسی روی وسایل و فرش ها و کوسن ها و استفاده از رنگ زرد خردلی، ظاهری ساده و در عین حال شیک را برای اتاق خواب مهمان ایجاد نمایید. انتخاب جسورانه رنگ های خنثی در حین انتخاب و چیدن چند وسیله، راهی عالی برای ایجاد ظاهری تمیز و در عین حال شیک برای مهمانان است.

5.یک پاپ رنگی

هر چقدر سبک شما پر رنگ تر و روشن تر باشد، این اتاق مهمان بیشتر مناسب شماست. حتی اگر تمایل دارید رنگهای امن و خنثی را در دکوراسیون خود انتخاب نمایید، یک اتاق مهمان می تواند مکان مناسبی برای انتخاب آزادانه تر رنگ و کمی جسارت بیشتر باشد. اگر کمبود فضای کافی داشته باشید و غالباً میزبان چندین مهمان باشید، وجود یک تختخواب چرخکدار کوتاه که زیر تختخواب بزرگتری جا بگیرد (trundle bed) و آغشته به رنگ آبی و سبز باشد، یک گزینه فوق العاده عالی است.

6.یک فضای براق و صیقلی اما ناتمام

این یک ایده ابتکاری راه حل مناسب برای فضاهای ناتمام است. به طور مثال روی دیوارها با ملحفه پوشانده می شود و یک فرش زیبا روی کف های برهنه انداخته می شود. این طراحی یک اتاق کوچک یا زیرشیروانی را به یک اتاق مهمان زیبا تبدیل خواهد نمود. از چراغ های درخشان و یا رشته لامپهای کوچک استفاده کنید و یک گل یا گلدان به اتاق اضافه نمایید. مهمانان شما حتی متوجه نمی شوند که اتاق کاملاً کامل نشده است.

7.مهمان نوازی راهی طولانی را طی می کند

مهم نیست که چه فضایی را برای میهمانان خود فراهم کنید، مهمان نوازی شما می تواند تا حد زیادی به ایجاد فضایی دلنشین برای مهمانان کمک کند. یک سینی صبحانه و یک فنجان قهوه بردارید و به استقبال مهمان خود بروید و احساس دوست داشتن و خوش آمدگویی را به آنها بدهید. برای مهمان های شما مهم نخواهد بود که روی تشک بادی در زیرزمین بخوابند یا در یک اتاق در حال تعمیر با طراحی پیچیده. مهم مهمان نوازی شما خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *