8 نکته برای بهترین فضای غذاخوری در خانه – بخش سوم

8 نکته برای بهترین فضای غذاخوری در خانه – بخش سوم

8 نکته برای بهترین فضای غذاخوری در خانه - بخش سوم

8. دکوراسیون دیوار اتاق غذاخوری

سلیقه خاص شما چیزی است که آن را به فضای شخصی شما تبدیل می کند. هنر در اتاق غذاخوری شما باید چیزی باشد که شما آن را دوست دارید! تنها چیزی که باید بدانید اندازه گیری دیوارها است تا بتوانید انتخاب های هنری خاص مناسب را انتخاب کنید.

تابلوها و آقار هنری را که برای این فضا دارید جمع کنید و انتخاب خود را بررسی کنید. تابلوهای آبرنگی، چاپ های اصلی و عکس ها عموماً باید دور از نور مستقیم خورشید قرار بگیرند. گفته می شود، اغلب این قطعات با استفاده از یک شیشه مخصوص قاب می شوند که تصویر را از آسیب خورشید محافظت می کند.

کار خود را با تجزیه و تحلیل فضای دیوار موجود خود شروع کنید. به طور کلی، یک قطعه کوچک هنری زمانی که بر روی دیوار باریکتری قرار می گیرد، بهتر به نظر می رسد.

گزینه های زیادی برای نمایش آثار هنری برای اتاق های غذاخوری وجود دارد.

– یک دیوار گالری

– یک آینه بزرگ

– کاغذ دیواری طرح دار

– یک دیوار سبز

– یک تخته سیاه

– عکس های خانوادگی

– آثار هنری تایپوگرافی

– یک مجموعه بشقاب

– قفسه ها

– تزیین پنجره طرح دار

– یک گیاه بزرگ

– یا ترکیبی از دو مورد از موارد بالا.

آثار هنری برای اتاق باید آخرین عنصری باشد که در فضای شما قرار می گیرد. صبر کنید تا قطعات خود را آویزان کنید تا فرش، کمد، کابینت، میز، صندلی و نورپردازی در محل شما قرار گیرند.

از افزودن آینه ها و قطعات مجسمه سازی به ترکیب نترسید. به یاد داشته باشید، اینجا خانه ی شماست. این بازتابی از شما و خانواده ی شماست. هنگام گروه بندی آثار هنری یا لوازم جانبی، قانون 4 را فراموش نکنید.*

*قانون سه نفر می گوید که چیزهایی که به اعداد فرد چیده شده اند جذاب تر و به یاد ماندنی تر از گروه بندی های زوج به نظر می رسند. به نظر می رسد سه عدد جادویی است، اما 5، 7، و 9 نیز به خوبی کار می کنند.

سه شی با ارتفاع متفاوت انتخاب کنید و روی قفسه ها، بوفه ها و هر سطح دیگری قرار دهید.

مراحل بعدی

گاهی اوقات چشم و ذهن شما یک چیز می خواهد و بودجه شما چیز دیگری می خواهد، اما هنر و دکور نباید گران باشد! لایه بندی در دکور را می توان با هر نوع بودجه ای انجام داد، آنچه واقعا اهمیت دارد ترکیب رنگ ها و تناسب شماست. از آنجا می توانید هر اتاقی را در خانه خود به سطح بعدی ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *