9 گونه صندلی برای خانه شما

9 گونه صندلی برای خانه شما (مدل 1 - 4)9 گونه صندلی برای خانه شما (مدل 1 – 4)

9 گونه صندلی برای خانه شما (مدل 1 – 4)

صندلی های منزل انواع مختلفی دارند و دارای صندلی متناسب با هر نوع فضا و نیاز هستند. ممکن است تعجب کنید که معنی برخی از نام گذاری ها چیست. در اینجا چند نوع متداول از صندلی هایی که ممکن است دوست داشته باشید در محل زندگی خود استفاده کنید را ارائه می دهیم.

1.صندلی پشت بلند (wing chair)

صندلی پشت بلند اگرچه یک نوع صندلی بسیار سنتی است، اما توسط بسیاری از طراحان مدرن مجدد طراحی شده است و رنگ و بوی معاصر تری به آن داده شده است. صندلی های پشت بلند با پنل های جانبی یا “تکیه گاه (بال)” در پشت مشخص می شوند و امروزه صندلی های پشت بلند سطح راحتی را برای استراحت سر برای چرت زدن فراهم می کنند.  صندلی پشت بلند  برای لم دادن و مطالعه کردن مناسب است.

2.صندلی که در مواقع به خصوص به کار می رود (گاه به گاه)

صندلی گاه به گاه همین است، صندلی که در مواقع خاص استفاده می شود. این معمولاً یک صندلی اضافی است و کاربرد آن وقتی است که میهمانان بیشتری دارید. صندلی های گاه به گاه اغلب تکیه گاه هایی هستند که بیش از هر چیز برای ارزش تزئینی انتخاب می شوند.

3.صندلی دسته دار و رودوزی شده و نرم (club chair)

صندلی کلاب، یک صندلی دسته دار و به همراه بالشتک و روکش دار استکه معمولا پشتی آن کوتاه است. و به طور معمول روکش آن چرمی است. این اصطلاح از انگلیس در قرن نوزدهم وارد شد، زیرا در آنجا، در باشگاه های آقایان برای استراحت از این نوع صندلی ها استفاده می کنند. مانند بسیاری دیگر از سبک های سنتی، این سبک نیز به روز شده است. در حالی که چرم معمولاً پوشش انتخابی است، اکنون صندلی های کلاب نیز از پارچه ساخته می شوند.

4.صندلی بی دسته و کناری (صندلی دور میز نهارخوری)

به طور معمول، صندلی های اتاق ناهار خوری صندلی های جانبی هستند. صندلی کناری یک صندلی کوچک با قاب بدون روکش است. این یک اسکلت محکم دارد و ممکن است دسته داشته باشد یا نداشته باشد. نشیمن گاه و پشتی ممکن است روکش دار باشد یا نباشد. علاوه بر استفاده در اتاق ناهار خوری، صندلی های کناری ممکن است  به عنوان صندلی های اضافی در یک اتاق نشیمن یا مکان های دیگر اضافه شوند. آنها مانند صندلی های کلاب حجیم نیستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *