9 گونه صندلی برای خانه شما

9 گونه صندلی برای خانه شما (مدل 5 – 9)9 گونه صندلی برای خانه شما (مدل 5 – 9)

9 گونه صندلی برای خانه شما (مدل 5 – 9)

5.صندلی دمپایی

صندلی دمپایی صندلی تودوزی بدون بازو با پاهای کوتاه است و کف آن نزدیک به زمین قرار می گیرد. این ارتفاع کم آن است که آن را متمایز می کند، و همچنین آن را برای بسیاری از افراد به گزینه ای راحت تبدیل می سازد. در حالی که در اصل صندلی های دمپایی در اتاق خواب خانم ها برای نشستن یا کمک به هنگام لباس پوشیدن استفاده می شد، اما می توان آنها را در هر اتاقی از خانه های مدرن امروزی مشاهده کرد.

6.صندلی لمیدنی

صندلی لمیدنی برای مطالعه و تماشای تلویزیون محبوب و رایج است. ورژن های سنتی و شیک را می توانید با چرم یا پارچه پیدا کنید. یک صندلی لمیدنی به شما امکان می دهد که پاهای خود را بالا بگذارید و ریلکس کنید، پس از آن زیر پایی آن را در زیر پای خود تنظیم نمایید.

7.صندلی خمیده (نوعی نیمکت دراز – شیس لانگ)

صندلی خمیده که به زبان انگلیسی به آن شیس لانگ می گویند، در اصل یک صندلی بلند است، صندلی ای که می توانید پاهای خود را روی آن بدون نیاز به داشتن چهارپایه یا زیرپایی دراز نمایید. پشتی آن معمولاً در زاویه نیمه خوابیده قرار دارد و این همان صندلی است که برای استراحت از آن استفاده می کنید. از آنجا که این صندلی کاملاً  آرامش بخش است، شما اغلب این شکل صندلی را در مبلمان فضای باز می بینید.

8.صندلی و نیم (صندلی با 30% عرض بیشتر)

صندلی و نیم یک مبلمان بسیار مفید است، کمی بزرگتر از یک صندلی و کوچکتر از یک لاوسیت (صندلی عشق). عرض این نوع صندلی، آن را به یک قطعه از مبلمان ایده آل برای لم دادن تبدیل کرده است. صندلی مربوطه در اینجا به سبک مدرن است، اما شما می توانید آن را در هر سبکی پیدا کنید. ممکن است پشتی محکم و نشیمن سفت داشته باشد یا کوسن های آزاد برای پشت و نشیمن داشته باشد. همچنین می تواند کمر محکم و صندلی گشاد داشته باشد.

این نوع صندلی همه کاره است و می تواند در چیدمان های متنوعی مانند یک اتاق نشیمن کوچک یا یک اتاق خواب مورد استفاده قرار بگیرد.

9.صندلی های کلیسموس

منحنی های برازنده صندلی کلیسموس محبوبیت آن را در طول تاریخ مبلمان تایید نموده است. صندلی های کلیسموس برای اولین بار توسط یونانیان به کار برده شد، اما این فرم در طول قرن ها دوباره تغییر شکل شده است. برای استفاده در فضای داخلی و خارجی مدرن امروزی، صندلی های کلیسموس را در انواع مواد و پوشش ها از جمله فلز، چوب و چرم مشاهده خواهید نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *